سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

پیام رئیس بنیاد شهید در پی بازگشت پیکر شهدای مدافع حرم به کشور

نسخه مناسب چاپارسال توسط ایمیلنسخه PDF

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، «سعید اوحدی» در پی بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم به کشور در پیامی نوشت:

سلام بر ارواح طیبه و مطهر شهدا، آن اسوه‌های عشق و ایمان که با اراده‌ای بلند و اندیشه‌ای بزرگ در میدان جهاد و دفاع از ارزش‌های الهی و اسلامی؛ از جان گذشتند و مایه فخر و غرور نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و غیور ایران شدند. به یقین شهدای والامقام، نظرکردگان آستان ربوبی هستند و این اراده الهی است که خط سرخ شهادت را مستدام می‌دارد و بندگان شایسته خود را به مقام شامخ «عند ربّهم یرزقون» می‌رساند.

شهدای عزیز مدافع حرم، پاک سیرتانی هستند که با ایمان و اعتقادی راسخ با نثار خون خویش در دفاع از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ایستادند و در جریان مبارزه با تکفیریان به لقاءالله پیوستند. شهادت این اسوه‌های ایثار و مقاومت گواهی بر ماندگاری راه روشن ایثار و شهادت است.

بدون تردید هر قطره خونی که در راه حق و دین مبین اسلام ریخته شود ریشه درخت اسلام را تنومندتر نموده و چهره پلید و شیطانی گروه‌های تکفیری و دشمنان اسلام و اهداف شومشان را هر چه بیشتر بر همگان آشکار می‌نماید.

در آستانه رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) ایران اسلامی معطر به عطر شهادت شهدای عزیز مدافع حرم شد؛ شهدایی که پیکر پاک آنها پس از چهار سال از خان طومان سوریه به میهن اسلامی بازگشت و خاک گهربار ایران را به شمیم خوش بوی شهادت معطر کرد.

شهادت مظلومانه این شهدای والا مقام را به پدران و مادران، همسر و فرزندان معظم این شهدای گرانقدر تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای آن شهدای معزز علو درجات را آرزو می‌نمایم. بدون تردید ملت بزرگ ایران در ادامه راه و حفاظت از ارزش‌های والای این شهدای عزیز از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و همچون گذشته پاسدار فرهنگ والای ایثار و شهادت خواهد بود.