سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳

اخبار

رئیس بنیاد شهید: ۵۰هزارقطعه زمین برای مسکن خانواده شهدا تا پایان سال تأمین می شود

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۵۰ هزار قطعه زمین برای مسکن خانواده شهدا و ایثارگران تا پایان امسال تامین خواهد شد.

سعید اوحدی در حاشیه غبارروبی و عطرافشانی و تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان در گلزار شهدای گرگان اظهارکرد: ۵۰ هزار قطعه زمین برای مسکن خانواده شهدا و ایثارگران با همکاری وزارت راه و شهرسازی و استانداری‌ها تا پایان امسال تأمین خواهد شد که این رقم در مقایسه با ۱۷ سال گذشته رشد ۲۰۰ درصدی داشته است.

رییس بنیاد شهید: جانبازان بالای ۵۰ درصد در منازل واکسن آنفلوانزا دریافت می کنند

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تمهیداتی جهت ارائه واکسن آنفلوانزا به جانبازان بالای ۵۰ درصد و خانواده های شهدا در نظر گرفته شده که این امر در منازل آن ها انجام می شود.

سعید اوحدی بعدازظهر سه شنبه در آیین امضاء تفاهمنامه تأمین مسکن خانواده شهدا و امور ایثارگران گلستان اظهارکرد: برنامه ریزی شده برای مسکن خانواده شهدا و ایثارگران با همکاری وزارت راه و شهرسازی و استانداری‌ها تا پایان سال ۴۶ هزار خانه برای ایثارگران و خانواده شهدای کشور ساخته شود که البته تلاش می کنیم این تعداد به ۵۰ هزار واحد برسد.

سبک زندگی پیامبر (ص) بهترین الگو برای خدمت در بنیاد شهید است

رییس بنیاد شهید گفت: پیامبر گرامی اسلام (ص) در مواجهه با تمام مردم اخلاق نیکو و سعه‌صدر داشتند و ما باید در بنیاد شهید از سبک زندگی ایشان در مسیر خدمت به مردم الگو بگیریم.

سعید اوحدی امروز در جلسه شورای معاونان بنیاد شهید پس از استماع گزارش فعالیت‌های مربوط به بزرگداشت هفته دفاع مقدس و برنامه‌های ورزشی جانبازان، گفت: خوشبختانه فعالیت‌های خوبی در این ایام انجام شد و همین برنامه‌ها و فعالیت‌ها باید برای مناسبت‌های پیش‌رو از جمله بزرگداشت سالروز ۱۳ آبان و شهدای دانش‌آموز، هفته بسیج، دهه مبارک فجر و روز شهید ادامه پیدا کند.

پیام رئیس بنیاد شهید در پی بازگشت پیکر شهدای مدافع حرم به کشور

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، «سعید اوحدی» در پی بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم به کشور در پیامی نوشت:

سلام بر ارواح طیبه و مطهر شهدا، آن اسوه‌های عشق و ایمان که با اراده‌ای بلند و اندیشه‌ای بزرگ در میدان جهاد و دفاع از ارزش‌های الهی و اسلامی؛ از جان گذشتند و مایه فخر و غرور نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و غیور ایران شدند. به یقین شهدای والامقام، نظرکردگان آستان ربوبی هستند و این اراده الهی است که خط سرخ شهادت را مستدام می‌دارد و بندگان شایسته خود را به مقام شامخ «عند ربّهم یرزقون» می‌رساند.